Prosta, solidna konstrukcja, która nie zawiedzie Państwa nawet po wielu latach użytkowania. Bramy uchylne marki Hörmann oraz Wiśniowski to doskonała propozycja do garaży, przed którymi dostępne będzie minimum 1,5m wolnej przestrzeni, niezbędnej do uniesienia skrzydła.

Ich niezawodność oraz szereg zastosowanych zabezpieczeń sprawia, że podnoszenie skrzydła jest niezwykle proste, a pozostawione za nią auto jest w pełni bezpieczne.

Bramy uchylne Hörmann

Hormann

Ten ceniony na całym świecie, niemiecki producent bram uchylnych proponuje rozwiązania obsługiwane ręcznie, jak i wyposażone w skonstruowane przez tę firmę napędy.

Wzory i kolory

Do wyboru mają Państwo wiele różnych, interesujących wariantów skrzydeł stalowych bądź z wypełnieniem z litego drewna.

Ocynkowana stal – skrzydła standardowo w kolorze białym, a za dodatkową opłatą w jednym z siedmiu kolorów preferowanych, wybranym kolorze z palety RAL lub pokryte okleiną Decograin, imitującą strukturę drewna.

Lite drewno – odpowiednio zabezpieczony świerk kanadyjski lub skandynawski.

Dodatkowe wyposażenie

Uchwyty – siedem różnych modeli o ergonomicznym kształcie, wyposażonych w zamek z wkładką patentową.

Przeszklenia – w różnych kształtach, z przezroczystą lub strukturalną szybą z tworzywa sztucznego.

Bramy uchylne Wiśniowski

wisniowski

Propozycje tej znanej, polskiej marki to nowoczesne, skrzydła wykonane z ocynkowanej, stalowej blachy trapezowej lub perforowanej, otwierane manualnie lub wyposażone w napęd.

Wzory i kolory

W ofercie szeroki wybór wypełnień o pionowym, poziomym czy skośnym układzie.

W standardzie, brama uchylna Wiśniowski może zostać wykonana w jednym z siedmiu stonowanych kolorów RAL (zielony 6005, grafitowy 7016, szary 7035, brązowy 8014, ciemnobrązowy 8017, srebrny 9006, biały 9016) lub drewnopodobnej okleinie w kolorze złoty dąb bądź orzech.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innego, dowolnego koloru z palety RAL.

Dodatkowe wyposażenie

Marka Wiśniowski proponuje unikalne, ozdobne aplikacje, które umieszczane są między panelami skrzydła. Aplikacje te wykonywane są w dowolnym kolorze RAL bądź w okleinie drewnopodobnej w kolorze złoty dąb lub orzech.