Pozwalają oszczędzić miejsce w garażu, jak i przed nim. Oferowane przez nas bramy segmentowe marki Hörmann oraz Wiśniowski dzięki pionowemu otwieraniu oraz chowaniu się skrzydła pod stropem wykorzystują wolną przestrzeń w stopniu minimalnym.

Ich montaż możliwy jest niemalże w każdym otworze garażowym, a dzięki swojej konstrukcji zapewniają większą szerokość przejazdu niż klasyczne rozwiązania uchylne.

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy segmentowe sterowane manualnie lub automatycznie.

Bramy segmentowe Hörmann

Hormann

Marka ta proponuje rozwiązania ze skrzydłem stalowym:

  • LPU 67 Thermo oraz LPU 42 – wyróżniające się bardzo dobrą izolacyjnością cieplną;
  • LTE 42 – z nieocieplanym skrzydłem;

bądź wypełnione litym drewnem:

  • LTH 42 – z płytą ze świerku kanadyjskiego lub skandynawskiego.

 

Każde z rozwiązań ze skrzydłem stalowym dostępne jest w wielu różnych wzorach oraz bogatej palecie kolorów z palety RAL. Poza tym mają Państwo do wyboru 6 atrakcyjnych oklein Decograin imitujących drewno lub z efektem metalicznym, a także struktury: Woodgrain, Sandgrain, Silkgrain oraz Micrograin.

Bramy segmentowe z litego drewna dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach oraz aż 8 wersjach kolorystycznych.

Każdy z modeli można dodatkowo uatrakcyjnić różnego typu przetłoczeniami oraz ozdobnymi przeszkleniami.

Bramy segmentowe Wiśniowski

wisniowski

Marka Wiśniowski proponuje rozwiązania ze skrzyłem stalowym w liniach:

  • PRIME – bardzo dobra termoizolacyjność połączona z klasyczną stylistyką. Skrzydła z tej linii dostępne są bez przetłoczeń lub z przetłoczeniami wysokimi, a także z ozdobnymi aplikacjami;
  • UniTherm – rozwiązanie spełniające normy budownictwa energooszczędnego, w którym skrzydła mogą zostać wykończone bez przetłoczeń lub z przetłoczeniami wysokimi, jak również z ozdobnymi aplikacjami;
  • UniPro – wysoki współczynnik przenikania ciepła oraz współczynnik tłumienia dźwięku na poziomie 23 dB. Rozwiązania z tej linii dostępne są bez przetłoczeń, z V-przetłoczeniami, z przetłoczeniami wysokimi lub niskimi oraz z ozdobnymi aplikacjami.

 

Wszystkie rozwiązania tej marki dostępne są w ponad 200 kolorach RAL, w jednej z 32 oklein (w tym również imitujących drewno), jednym z 16 kolorów HOMEINCLUSIVE 2.0, a także w 3 podstawowych strukturach: Smoothgrain, Sandgrain oraz Silkline. W przypadku bram segmentowych UniPro istnieje możliwość wykonania skrzydła w strukturze Woodgrain.